Polskie posty

Architect. Chicago and Suburbs. Polski architekt w Chicago i na przedmieściach

Chicago architect. Polski architekt Chicago.

KC Architects offer a full range of design services in Chicago and Suburbs to create a home that is uniquely yours. Our modern style is carried through each project while integrating the Client’s tastes throughout the process. Our goal is to create unique, sophisticated yet comfortable interiors, keeping in mind your needs, expectations and financial capabilities. We offer extensive design services in Chicago and surrounding suburbs.

Świadczymy usługi projektowania wnętrz w nowoczesnym stylu pod Twoje indywidualne zamówienie. KC Architects to polskie biuro architektoniczne w Chicago, które w projektowaniu stawia na praktyczność, niebanalność i wyjątkowy charakter pomieszczeń. Jeśli chcesz  odmienić Swój dom, KC Architects stworzy dla Ciebie, oryginalną przestrzeń w oparciu o Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. Nasze projekty można znaleźć zarówno w Chicago jak i na przedmieściach.

Pracownia  KC Architects  powstała i jest prowadzona przez licencjonowanego architekta Katarzynę Cimoch – profesjonalnego projektanta z bogatym doświadczeniem zdobytym dzięki aktywnej pracy projektowej w USA i Europie. Katarzyna Cimoch posiada tytuł magistra architekta i inżyniera  zdobyty na Politechnice Białostockiej oraz tytuł Master of Architecture zdobyty na Uniwersytecie UIC w Chicago.

KC Architects to firma zajmująca się kompleksową obsługą architektoniczną specjalizującą się w projektowaniu mieszkań. Nasza praca obejmuje wszystkie typy projektów, począwszy od projektowania koncepcyjnego, po remonty pojedynczych pomieszczeń i dobudówki , kończąc na nowych konstrukcjach. Oferujemy kompleksowe usługi architektoniczne w Chicago i okolicach, od planowania i projektowania, aż po nadzór budowlany, łącznie z projektowanie wnętrz.

KC Architects oferuje bezpłatną wstępną konsultację oraz jasno napisaną wycenę. Studio pomaga klientom osiągać cele funkcjonalne i estetyczne przy poszanowaniu budżetu i harmonogramu. Podchodzimy do każdego projektu z wielką pasją i zaangażowaniem, najpierw analizując preferencje i potrzeby klienta. Niezależnie od tego, czy projektujemy nowy dom, wprowadzając zmiany w istniejącej strukturze, czy skupiamy się na aranżacji wnętrza, nadajemy każdemu projektowi unikalne podejście architektoniczne, które łączy tradycyjne zasady estetyczne i funkcjonalne z nowoczesnym wzornictwem.