Polski architekt w Chicago

KC Architects, Inc. | Katarzyna Cimoch

2210 W Chicago Ave, Chicago IL 60622
773-818-6140

Pracownia  KC Architects  powstała i jest prowadzona przez licencjonowanego architekta Katarzynę Cimoch – profesjonalnego projektanta z bogatym doświadczeniem zdobytym dzięki aktywnej pracy projektowej w USA i Europie. Katarzyna Cimoch posiada tytuł magistra architekta i inżyniera  zdobyty na Politechnice Białostockiej oraz tytuł Master of Architecture zdobyty na Uniwersytecie UIC w Chicago.

KC Architects to firma zajmująca się kompleksową obsługą architektoniczną specjalizującą się w projektowaniu mieszkań. Nasza praca obejmuje wszystkie typy projektów, począwszy od projektowania koncepcyjnego, po remonty pojedynczych pomieszczeń i dobudówki , kończąc na nowych konstrukcjach. Oferujemy kompleksowe usługi architektoniczne, od planowania i projektowania, aż po nadzór budowlany,łącznie z projektowanie wnętrz.

KC Architects oferuje bezpłatną wstępną konsultację oraz jasno napisaną wycenę. Studio pomaga klientom osiągać cele funkcjonalne i estetyczne przy poszanowaniu budżetu i harmonogramu. Podchodzimy do każdego projektu z wielką pasją i zaangażowaniem, najpierw analizując preferencje i potrzeby klienta. Niezależnie od tego, czy projektujemy nowy dom, wprowadzając zmiany w istniejącej strukturze, czy skupiamy się na aranżacji wnętrza, nadajemy każdemu projektowi unikalne podejście architektoniczne, które łączy tradycyjne zasady estetyczne i funkcjonalne z nowoczesnym wzornictwem.

Oferowane uslugi

Nadzór budowlany

Nadzor budowlany pozwala chronić interesy inwestora poprzez kontrole jakosci i poprawnosci technicznej wykonywanych prac w zgodzie z projektem. Biezacy dozor pozwala rowniez uniknac wielu bledow i nieprawidłowości.

Architect Chicago. New construction. Addition. KC Architects. Ukrainian Village. Wicker Park. Lincoln Park

Modernizacje i dobudowy

Dużym zakresem działań biura jest wykonywanie projektów związanych z remontami i modernizacjami istniejących budynków. To sztuka łączenia formy, funkcji i konstrukcji, ale również sztuka użytkowa. Stawiamy na ścisłą współpracę z klientem oraz na projekty, które są dostosowywane do potrzeb oraz realnych możliwości inwestora.

New construction. West Town. Ukrainian Village. Chicago architect. KC Architects

Nowe konstrukcje

Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie architektoniczno-budowlane. Specjalizujemy się w projektach domów jednorodzinnych, jak również małych obiektów komercyjnych. Staramy się aby nasze rozwiązania wyróżniały się ciekawą stylistyką oraz przemyślanymi układami funkcjonalnymi.

interior design. Architektura wnętrz. Chicago architect. KC Architects

Architektura wnętrz

Naszym celem jest indywidualne podejście do klienta. Staramy się projektować wnętrza dopasowane do gustu oraz potrzeb. Dla naszych klientów przygotowujemy projekty wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych, w tym całych domów, mieszkań, również poszczególnych pomieszczeń, między innymi kuchni czy łazienek.

 

 

 

Chicago suburbs facade redesign

Aranżacja / zmiana instniejących fasad

 

Nowa elewacja potrafi nadać budynkom niepowtarzalny charakter przy ograniczonych możliwościach budżetowych. Udana metamorfoza może sprawić, że nawet stare i zaniedbane domy zyskują „drugie życie”.

 

Trzy do pięciu propozycji na facelifting  elewacji.

Pomoc w doborze nowych materiałów.

Projekt w ramach ustalonego budżetu.

Atrakcyjna cena usługi

Domy tradycyjne

Realizujemy projekty domów dla tych, którzy cenią sobie klasyczne piękno i ponadczasową elegancję. Są to jedne z
najchętniej realizowanych projektów, sczególnie na wyeksponowanych działkach podmiejskich. Są wśród nich zarówno
domy małe i ekonomiczne, jak i duże rezydencje.